Hakkımızda

hakkımızda

Sanayinin pek çok alanında, rekabette bir adım önde olabilmek için daha kaliteli, hızlı ve ekonomik üretim hatlarına gereksinim duyulmaktadır. Endüstriyel elektronik alanındaki gelişmeler, ekonomik ve daha kaliteli çözümler üretmeyi mümkün hale getirmiştir. Yüksek frekanslı indüksiyon ısıtma sistemleride bu yönde bir çığır açmış ve bir çok üretici firmanın vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olmuştur. Özellikle metal ürünlerin hızlı ve temiz ısıtılması gereken her uygulamada çözüm üretilmektedir. RETERM ‘in genç ve dinamik kadrosu, 28 yıllık bilgi birikimini bu alana yöneltmiş olup 2004 yılından itibaren, ileri teknoloji ürünü indüksiyon ısıtma sistemleri üretimini gerçekleştirmektedir. Üretilen cihazların bütün plan, proje ve montajı yerli üretim olup tamamen Türk mühendis teknisyenlerinin çalışması ile meydana gelmiştir. AR-GE ve tasarımı tamamen RETERM firmasına aittir.

RETERM firması; ürettiği cihazlarda kaliteden ödün vermeyen ilkesi doğrultusunda Türk sanayisinin hizmetinde olmaya devam edecektir. Her geçen gün kendini yenileyen, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek kaliteliyi üretmek için kendisi ile yarışan ve indüksiyon ısıtma sistemleri konusunda Türkiye ‘de en geniş ürün yelpazesi ile en çok ısıtma sistemini üreten firma olmuştur. Cihazlarımızda kullandığımız IGBT, IPM ve MOSFET yarı iletkenler, en son teknoloji ürünü olup başka hiç bir marka ile kıyas kabul etmemektedir. Romanya, Bosna Hersek, Sırbistan, Suriye, Kosova ve İran başta olmak üzere yurt dışında da kalitesini kanıtlayan ürünlerimiz, Türk malı etiketi taşıyarak en haklı gururunu yaşamaktadır.

En büyük amacımızın, Türk malı etiketi taşıyan ürünlerin Dünya pazarlarında rağbet görmesi için firma olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde, fazlasıyla yapmak olduğunu övünerek söyleyebiliriz. Endüstriyel elektroniğin her alanında çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

vizyonumuz

Üretim yapmış olduğumuz alanda her türlü yeni teknolojileri müşterilerin hizmetine en iyi, en hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak sunmak.

misyonumuz

Standartlara ve gelişen teknolojiye uygun olarak, müşterinin maksimum çıkar sağladığı cihazı tasarlamak ve ürünlerin değil, müşterilerin bize geri gelmesini sağlayacak güvenilir, teknolojik, sağlam ve sürekli gelişen sistemler tasarlamak.

Şirketin ürün ve insan kalitesini artırarak ülke dışındaki diğer pazarlara açmak. Firmayı uluslar arası saygın bir firma haline getirmek. Diğer firmalardan farklı, daha iyi ve yeni ürün tasarlayarak, daha fazla pazar payına sahip olmak.

Oluşabilecek müşteri şikayetlerini minimum seviyeye indirerek çok kısa sürede cevap vermek ve onlardan gelen şikayetlerden olumlu dersler çıkarmak, önerilerini dikkate almak. Mevcut müşteriyi elde tutmaya, yeni müşteriden daha çok önem vermek.

Her zaman büyük olmak değil, hep iyi olma hedefini gütmek. Uluslar arası büyük ve güvenilir marka olmak.

Başta müşterilerine, çalışanlarına ve bulunduğu topluma karşı sorumlu bir şirket olmak.

veriler

Şirketimizin İstatistikleri

0 +
Yeni Proje
0 +
Profesyonel Referans
0 +
Uzman Personel

Değerli

Referanslarımız

ShentaWp Ayar